Karrier

Parkfenntartó, erdész, kertész állás

Gyere és dolgozz a Normafán!

Január 1. kezdéssel munkatársakat keresünk a XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat intézményébe, a Normafa Park Fenntartó és Üzemeltető Intézménybe.

Feladatok: erdészeti, parkfenntartó, kertészeti munkák, kaszálás, erdei elemek (pl.: lépcső, korlát, pad) javítása, karbantartása, erdő takarítása, játszóterek karbantartása, sípálya, sífutópálya üzemeltetés… stb.

Elvárások:

- Jó fizikai állapot
- „B” kategóriás jogosítvány
- Józan életvitel
- Kötelesség és felelősségtudat
- Igényes munkavégzés
- Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

- erdőgazdálkodásban, kertépítésben, parkfenntartásban szerzett tapasztalat
- motoros fűkasza használatában szerzett jártasság,
- Mezőgazdasági- és erdészeti gépkezelői jogosítvány
- Budapesti lakhely

Amit kínálunk:

- Bejelentett teljes munkaidős, éves munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint
- Stabil, minden törvényi előírásnak megfelelő munkahely és munkavégzés
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Érdekes, bővülő feladatok
- Béren kívüli juttatás (bérlet és cafeteria)

Munkavégzés helye:

- Budapest XII. kerület, Normafa

- Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével levélben az allas@normafapark.hu címen.
- Jelentkezési határidő: 2017.12.20.